SATINO Микрофибер Пердув Duster за Чистење Тавански Вентилатор со Продолжување Пол 30 до 100 ,Долга Рачка&Bendable Главата,Двојна Замена Глави за High Таванот,Јаз,Ролетни,Пајажин

SATINO Микрофибер Пердув Duster за Чистење Тавански Вентилатор со Продолжување Пол 30 до 100 ,Долга Рачка&Bendable

Достапно за вашата нарачка
DEN 332.64
Залиха:

【ДВОЈНО ЗАМЕНИ ГЛАВАТА】- долго duster со продолжување пол доаѓа со 2 глави кои ги опфаќаат микрофибер главата и пајажина четка.Можете да користете ја микрофибер глава да ги собереш dusts околу вашите куќи, додека со користење на пајажина четка за чистење пајажина околу аглите. 【DUSTER СО ПРОДОЛЖУВАЊЕ ПОЛ】На прашина стапче има телескопски нерѓосувачки челик пол до 100 инчи, доволно долго за да се постигне е тешко да се постигне места, нема повеќе да се искачиш една скала опасно.Тоа е безбедно и пазарот на енергија како тавански вентилатор duster за чистење. 【BENDABLE & ОТПОРНО на ГРЕБЕЊЕ DUSTER】На микрофибер duster глава е толку флексибилни, која може да биде свиткана во било агли сакате, и има гумени заштитна совет, додека пајажина duster domed главата има тркалезна совет.Двете од нив се нула отпор, кои можете да ги користите за да се чисти вашиот ѕид и мебел со доверба. 【Направи РАБОТА ПОЛЕСНО】На duster има силна електростатско адсорпција капацитет за време на употреба, цврсто adsorbing мали прав, полен и косата.Микрофибер материјал и најновата производствените процеси, бидете сигурни дека пердув duster rustproofed,цврсти и издржливи, лесна тежина, што се користи за апарати за домаќинство, таванот, прозорец ролетни, таванот,фанови, автомобили, троседот и други мебел. 【ГОЛЕМА УСЛУГА】- Ние сме со цел да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.За било која причина, нашите Продолжи Duster не ги задоволи вас, едноставно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата