Baerfgnxfg Мачка Сад, Куче Сад не ' Рѓосувачки Челик Патување Хранење Фидер Вода Сад за Милениче Куче, Мачка Кутре Храна Чаша Вода Јадење

Baerfgnxfg Мачка Сад, Куче Сад не ' Рѓосувачки Челик Патување Хранење Фидер Вода Сад за Милениче Куче, Мачка Кутре

Достапно за вашата нарачка
DEN 434.40
Залиха:

❤Модерна база дизајн промовира јадење на телото и изгледа одлично во вашиот дом. ▲Машина за миење садови-безбедно за лесно чистење. ▲Куче чаши сет за хранење на храна и вода, што е најдобро за мали кучиња и мачки. ▲Трајни храната сад за puppies, кучиња, мачки, или мачиња. ▲Совршен за сува kibble, мокра храна, третира, или вода.Материјал : не ' рѓосувачки steel Color : Сребро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата