figatia Видео Екипаж Материјали Додатоци за Телефонот Камера за Видео Снимање Vlogging

figatia Видео Екипаж Материјали Додатоци за Телефонот Камера за Видео Снимање Vlogging

Достапно за вашата нарачка
DEN 1055.76
Залиха:

Телефон Клип : телефон клип со опрема-прилагодување дизајн со силна заклучување сила, па тоа може да ви помогне да го издржат тешка тресење.Ви благодариме!.4 инчен/46-87mm. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Компатибилен со повеќето паметни телефони чија ширина во рок од 1.Планината Повеќе Помошната Опрема : Дизајниран со 3 стандард ладно чевли месеци и 1/4" 3/8" нишка дупки на горната плоча која може да се поврзе со микрофон, LED светло и други фотографски брзини.Со универзална 1/4" & 3/8" нишка дупки на дното, ќе може да се качи на Tripod, Стојат, Лизгачот, Стрелата и Стабилизатор, итн.Опис : - Алуминиумска Легура Изградба : Изработени од алуминиумска легура не пластика со прецизна обработка технологија.Со универзална 1/4" 3/8" нишка дупки на дното, ќе може да се качи на Tripod, Стојат, Лизгачот, Стрелата и Стабилизатор, итн.Удобен Зафат : двете рачки донесе втиснување тркала и втиснување шема технологија, со што се зголемува триењето кога се користи и е повеќе стабилен при одење и пукање.Тоа може да им помогне на мобилни телефони да се пука микро филмови, бидете во живо стриминг, снимајте видео, сними непречено, во Живо, Видеа, итн. - Лесен за Употреба : Лесен и здрав, удобен за носење.Силиконски подлога на телефон клип може да се спречи телефонот од нула.Алуминиум Легура Изградба : Изработени од алуминиумска легура не пластика со прецизна обработка технологија.Лесен за Употреба : Лесен и здрав, удобен за носење.4 инчен/46-87mm. - Удобен Зафат : двете рачки донесе втиснување тркала и втиснување шема технологија, со што се зголемува триењето кога се користи и е повеќе стабилен при одење и снимање - Телефон Клип : телефон клип со опрема-прилагодување дизајн со силна заклучување сила, па тоа може да ви помогне да го издржат тешка тресење.

Кон својствата

- Size:
Length x width x heigh 26x12.5x2.5cm/10.24x4.92x0.98inches
- Weight:
500g
Package Includes:
1x Video Rig Stabilizer :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Најдобри предлози во категоријата