Qqbine 6-Пакет За Складирање Кошеви, Десктоп Организирање Кошеви Лента

Qqbine 6-Пакет За Складирање Кошеви, Десктоп Организирање Кошеви Лента

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

6 кошеви се составени од 3 павлака и 3 сива, кошеви на различни бои може да се користи во различни соби и, исто така може да се користи за чување на различни видови на објекти, тој е направен од дебела и меки пластични материјали, да може брзо да се врати во својата првобитна форма со влечење по волја, тоа има убав влијание и пад отпор да го направи тоа не е лесно да се деформира или пауза, подобрување на својата издржливост.Станот изглед го прави идеален плиток сад за складирање, така што секој празен позиција во домот може да биде разумно да се користи, тоа е совршен за чување на чорапи, долна облека, медицина, мирудии, зачини, овошје, пијалоци, канцелариски материјал, писма, играчки, чаши за пиење, цевчиња, ножеви, гранки, лажици, козметика, toiletries, пет прибор, канцелариски материјали и повеќе.Постојат испакнати рачки од двете страни на кошот, кој е погоден за вас да се укине кошница и се движи до секое место во секое време, контрола е удобна и не е груб место што ќе му наштети на вашата рака кога ќе го подигнете кошница, така што децата може да ги користат со доверба, кога тие не се потребни, тие можат да бидат вгнездени во едни со други без преземањето премногу простор.Едноставен изглед овозможува да биде совршено интегрирани во секој дом декорација стил, додавајќи еден допир на елеганција во вашиот дом животната средина, на шупливи кошница тело може да игра улога во вентилација, така што кошница не е лесно да се произведуваат мириси, и нејзината практичност, исто така, го прави особено погоден како подароци за семејствата кои се за да се преселат во нов дом.На дното е зголемена, така што кошница може да биде ставен stably без паѓа надвор по волја, така што може да бидат сигурни да се одржи на кошница на висок пораст полица, која ќе ја штити безбедноста на објектите во кошница, додека, исто така, намалување носат и продолжување на работниот век, можете слободно да помогнам и да се повлече на кошница на маса без гребење на површината.Qqbine.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата