Барок Накит, Булчински Сет 3 Парчиња Тиара Обетки Ѓердан Свадба Накит Поставите Свадба Кристал Кристал Тиара Круна Headband Принцеза Барок Круната за Невестата Жени, Д?

Барок Накит, Булчински Сет 3 Парчиња Тиара Обетки Ѓердан Свадба Накит Поставите Свадба Кристал Кристал Тиара Круна

Достапно за вашата нарачка
DEN 491.76
Залиха:

Барокот дизајн : круната и тиара сет е дизајниран со ретро стил, сложени модели дополнување на rhinestones, шик и таписерии, на tiaras и коронки за жени ќе се направи што повеќе шармантна и да се издвоите од толпата.7 инчен Должина на earring : 4.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.35 инчен, идеалната големина за вас да се носат, природата накит сетови се погодни за повеќето жени.36 инчен, дијаметар на тоа е 17 cm/ 6.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање.Слатки подароци : матурска круна и тиара-сет е идеален подарок избор за вашиот љубовник, пријатели, семејството, колеги или блиски соседи, исклучителна принцезата тиара за жените се сигурни да се победи нивната предност, покажуваат вашата љубов и поддршка за нив.7 инчен, должината на earring е 4.Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца, ако е потребно, под возрасни е грижа.77 инчен Должина на ѓердан е 39 cm/ 15.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.Гроздобер Стил : На tiaras за жените се дизајнирани со убаво изработка, и дизајнирани со гроздобер стил, класичен и убава, можете да ги користите во различни прилики, средновековниот круна е погодна за гроздобер тематските страни.35 инчен Пакетот вклучува : 1 Парче на принцезата круна 2 Парчиња на обетки 1 Парче ѓердан Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Пакет содржина : овој пакет доаѓа со 1 барок накит, булчински сет, вклучувајќи 1 парче на барок круна, 1 сет на тиара обетки и 1 парче ѓердан, идеална комбинација и доволна количина за да ги задоволат вашите употреба и замена потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата