Миа Тајна Течни Мономер 2 мл и е Бела Прашкаста 1 мл

Миа Тајна Течни Мономер 2 мл и е Бела Прашкаста 1 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 445.20
Залиха:

ФОРМУЛА - Идеален за sculpting 3 D помине уметност и француски Маникир.ЛЕПЛИВОСТА - овозможува голема флексибилност и лепливоста.Повторното користење - Одлично за лична и професионална употреба.УДОБЕН - Лесно и Нерви слободно да се користи.ПРИФАТЛИВА - Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Овој пакет вклучува 2 унца мономер и 1 унца бел прав.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата