Нов Лаптоп, Внатрешен Звучник за Toshiba Satellite L650 L650D L655 L655D P/N:A000076020

Нов Лаптоп, Внатрешен Звучник за Toshiba Satellite L650 L650D L655 L655D P/N:A000076020

Достапно за вашата нарачка
DEN 1980.00
Залиха:

Сосема нов и висок квалитет.Период на гаранција:6 Месеци.Ве молиме натпревар точната дел број за да се обезбеди компатибилност.Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Гарантниот период:6 Месеци Дел Број : A000076020 Компатибилни Модели : Toshiba Satellite L650 L650 D L655 L655 D Серија Пакет, вклучувајќи : 1 пар Внатрешните Звучници Забелешка : ве Молиме да ги проверите деталите на вашата машина пред да го купите,ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата