SSSR AC Адаптер за Archos FamilyPad 2 Андроид Таблет ARNOVA Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа PSU

SSSR AC Адаптер за Archos FamilyPad 2 Андроид Таблет ARNOVA Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ✅【Компатибилен】 : Нашиот производ е замена.не orginal,но Сите Лаптоп Полначи&Кабли биле 100% тестирани се осигурате дека работи со моделите прикажани во та титула. ✅【Висок Квалитет и Безбедност Гаранција】Овој адаптер / мозок беше направен со највисок квалитет на материјали.V-0 одделение пламен retardant,OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита)100% компатибилност со оригиналот,се повеќе безбедност од други адаптер. ✅【Гаранција】 : Ние поддршка од 30 дена нема причина да се вратат и гаранција 24 месеци.Враќање прозорец ќе биде затворен еден месец откако сте го добиле на производот.Никакви проблеми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не КОНТАКТИРАТЕ и ние ќе ви многу мило да ви помогне. 24 x 7-Мејл Поддршка!!!.SSSR AC Адаптер за Archos Family Pad 2 Андроид Таблет ARNOVA Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ. ✅Карактеристики * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Висок квалитет, rubberized текстура Кабелот за напојување ✅Спецификација за Производ : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : НИ ✅ве Молиме потврдете го моделот на адаптерот треба пред купување!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата