Detailer е Предност Професионално Чистење и Брзо Сушење Премиум Микрофибер Крпи, 390GSM, 16 од 24 Инчи, 12 Пакет

Detailer е Предност Професионално Чистење и Брзо Сушење Премиум Микрофибер Крпи, 390GSM, 16 од 24 Инчи, 12 Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 718.80
Залиха:

390 GSM мека и абсорбента микрофибер крпи; Големи не абразивни крпи лесно да се чисти и суви целото возило брзо и ефикасно, оставајќи беспрекорен и сјајна.Голем 16 од 24 инчен крпи обезбеди многу поголема површина за чистење и сушење; Смрди до водата како вакуум и да го држите како сунѓер; Практична крпи со заоблени агли се целосно безбедно да се користи на било која површина, без грижа за штета.Нула бесплатно, редеа слободни и тест слободни чистење и сушење; Може да се користи за да се чисти и суви вашиот автомобил, мотоцикл, RV, брод или авион.Во прилог на возило со детали, тие се исто така совршени за да го користите целиот дом, канцеларија, теретана, училиште, ресторан, бар, студио, магацин, фабрика, фарма, лабораториски, музеј, казино и прав соба.Долга-трајни и издржливи крпи можат да бидат фрлени во се мијат и излезе помек секој пат; се Мијат и повторна употреба стотици пати.Тие се безбедни за употреба на сите површини низ дома, во автомобил, RV, мотоцикл, авион или брод.Покрај тоа, овие микрофибер крпи се особено вешт во чистење, без употреба на хемикалии.Користете ги сува и тие ќе работат како магија.Користете ги влажни и тие ќе се апсорбираат седум до осум пати сопствената тежина во вода.На сатен рабови и заоблени агли се обезбеди без гребнатини или ленти.Достапен во 4 бои. ✔️ Црна ✔️ Црвено ✔️ Сина ✔️ Зелена.Производ Корисникот : .Грижа инструкции : Машина за миење.Собори сува ниски, а не од железо.Не користите ткаенина омекнувач како ова ќе ги заглави microfibers и да ги намали неговите перформанси.Не користат хлор кајгана.Миење со други не-linting материјали за да се одржи соодветна нечистотија-грчевито држејќи се за својства.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата