Aicosineg 10pcs Ретро Железо Метални Украсни Hasp 1.61 x 1.10 (LxW) Вклучи / исклучи го Фати Заклучување за Градите Багажникот Latch Затворач Куфер Тон Сребро.

Aicosineg 10pcs Ретро Железо Метални Украсни Hasp 1.61 x 1.10 (LxW) Вклучи / исклучи го Фати Заклучување за Градите

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Големина : 41 x 28 mm / 1.61" x 1.10" (Lx W); Материјал : Железо; Боја : Сребро. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени на добар квалитет на железо, што го прави нивниот изглед повеќе домот, анти-корозија, добра отпорност на абење. 【ИНСТАЛАЦИЈА】- Според спецификација на производот, фиксна добра големина, а потоа користете занитвам или завртка инсталирате. 【АПЛИКАЦИЈА】- На за да се префрлате latch работат добро за фиока, домашно накит, кутии, trinket кутии, подарок кутии, birdhouse градење на други хардвер. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- Пакет Содржина : 10 x toggle latch; Имајте на ум : Овој производ има и навртки, заклучување на дупки и копчињата.Aicosineg Toggle Се Фати За Заклучување Ретро Декоративни Hasp Description : 1. Направени од добар квалитет железо, издржливи во употреба.2. Заеднички се користи на случаи, градите, водови, итн.3. Едноставно подигнете ја повлече раката за да го отворите, блиску со повлекување на рака бар во текот на примачот да се обезбеди.4. Оваа hasp облик дизајниран и исклучителна изведба.На завртката дупки се задржани направи тоа лесно да се инсталира.Вашиот кутија ќе изгледа повеќе ретро по фиксна.Античкиот стил брави се убав за враќање на стариот мебел или изградба на нови проекти.Спецификација : Материјал : Iron Color : Silver Length : 41mm / 1.61"Ширина : 28mm / 1.10"Пакет Содржина : 10 x toggle latch (со завртки)Забелешка : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да нарачате.2. Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата