YAMIA Кујна Рек Организатор 3 Ниво Shelving Складирање Полица, Кујна Дневна Соба за Складирање Управување со велосипед Casters за Микробранова Печка Леќата Организатор Рек К

YAMIA Кујна Рек Организатор 3 Ниво Shelving Складирање Полица, Кујна Дневна Соба за Складирање Управување со велосипед

Достапно за вашата нарачка
DEN 1684.80
Залиха:

На домот и исклучителна појава е погоден за повеќето места. Времето за испорака е 15-25 дена, ако сеуште не може да прими редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Во подебел слој на дрво може да се користи за чување на микробранови печки, садови, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Име на производ : Кујна Складирање Рек/Складирање Рек/Микробранова Rack Product материјал : метал + вештачки board Size : Должина*Ширина*Висина : 64*36*84cm/25*14*33in Attention reminder1. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја проверите.Е вашата кујна уште неуредна?На оваа високо-квалитетни кујнски решетката може да ви помогне да се зголеми вашиот простор,Совршен за чување на вашите лични предмети.Високо-квалитетни материјали : Ние ги користиме задебелена засилен круг цевки + дебели ламинирано дрво на овој складирање полица, висок сјај, водоотпорен, отпорно на гребење, лесен за чистење, силни и издржливи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата