Rangale Замена LCD Зглоб комплет Екран Шарки Заградата за Del-l Ширина 7480 7490 E7480 E7490 P73G CAZ20 Серија Лаптоп R99CK P71D5 F1FDR 8VXRF

Rangale Замена LCD Зглоб комплет Екран Шарки Заградата за Del-l Ширина 7480 7490 E7480 E7490 P73G CAZ20 Серија

Достапно за вашата нарачка
DEN 732.00
Залиха:

За Del-l Ширина 7480 7490 E7480 E7490 P73 G CAZ20 Серија Лаптоп.R99 CK P71 D5 F1 FDR 0 F1 FDR CN-0 F1 FD 8 VXRF 08 VXRF CN-08 VXRF.Пакетот вклучува : една Пара Право & Лево LCD Зглоб Поставување.Забелешка : Поради инвентар причина, може да се имаат некои нула.Но зглоб Никогаш не користат!!.Лесно ќе го замени вашиот погрешни,испукана вашиот скршен LCD Зглоб.продавачот да го потсети дека треба да го замени на LCD Зглоб во исклучена состојба.Висок квалитет на Погоден за : Del-l Ширина 7480 7490 E7480 E7490 P73 G CAZ20 Серија Лаптоп R99 CK P71 D5 F1 FDR 8 VXRF 0 F1 FDR CN-0 F1 FD 08 VXRF CN-08 VXRF Пакетот вклучува : еден пар R & L LCD Зглоб Поставување, ве Молиме проверете на сликата и модел внимателно пред наддавање.Забелешка : Поради инвентар причина, може да се имаат некои нула.Но зглоб Никогаш не користат!!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата