CHENJIE Количка за Складирање Плакарот Не-Плетени Прашина-Доказ, Врата на Ѕидот Чанта Организатор Закачалка Преземање Џеб Виси Торба(А-4 Слоеви,Беж)

CHENJIE Количка за Складирање Плакарот Не-Плетени Прашина-Доказ, Врата на Ѕидот Чанта Организатор Закачалка Преземање

Достапно за вашата нарачка
DEN 425.04
Залиха:

Стил : A : 2/3/4 слоеви;Б : 6 Џеб.Материјал : Не-плетени Ткаенини - Винил Џебови.Боја : Сива / Беж/Црна.Големина : Како се покаже.Пакет содржи : 1*Виси Сортирање Торба.Пакет содржи : 1*Виси Сортирање Bag Color : Сива / Беж/Црна Материјал : Не-плетени Ткаенини - Винил Pockets Size : Како show Style : A : 2/3/4 слоеви;Б : 6 Џеб Може да се закачи во вашата гардероба или виси зад door This виси чанта складирање организатор е совршено решение за да ги зачувате на вашиот простор.Дише и силна материјал, погодно огради за лесно складирање кога не е во употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата