Телото Масла од страна на Brenda Килибар Oud Алкохол Слободни Атар Мирис (10 ml)

Телото Масла од страна на Brenda Килибар Oud Алкохол Слободни Атар Мирис (10 ml)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76
Залиха:

Чиста, Неисечени, Алкохол Слободни.Убава Арома.Долготрајни, до 24 часа.Унисекс - Машки, Женски, Пол Не Е Факт.Одличен Квалитет.Оваа убава, темно вуди oud е придружено со целосна смолести мирисот на килибар со суптилна трага од ванила.Оваа унисекс масло е инспириран од Kilian мирис, но е целосно алкохол слободни и дефинитивно се долготрајни.Тоа е длабочина и топлината што плени и ја подига душата.Погодна за двете жени и мажи.Ние, исто така, карактеристика на увезената нафта прилика да се сака Не Се Срами во нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата