Обновливи Кодак M38 35mm Филм Камера, Моќен Флеш и Потешки за Подобра Стабилност, Оптоварување Филм се Тркалаат Полесно, Компатибилен со 35mm Боја се Негативни или B&W Фил?

Обновливи Кодак M38 35mm Филм Камера, Моќен Флеш и Потешки за Подобра Стабилност, Оптоварување Филм се Тркалаат

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.52
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Силна Флеш и Потешки за Подобра Стабилност.Филм Формат : 135 Филм (24x36mm) ISO 200 / 400. Оптика Леќа : 31mm, F=10, 1 елемент ; Филм Транспорт : Прирачник правец и премотување назад.Фокус : Focus Слободни, 1 M да ∞ / Shutter Speed : 1 / 120 s.by Corex Corporation.Обновливи Кодак M38 35mm Филм Камера, Силна Флеш и Потешки за Подобра Стабилност, Лесна за употреба, се Изгради во Флеш и Компатибилен со 35mm Боја се Негативни или Црн и Бел Филм (Филм и Батеријата НЕ се Вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата