Квалитет-висока 48V Volt Батеријата Индикатор за Метар Мерач Компатибилен со Ezgo Клуб Автомобили Yamaha Голф Количка LED Трајни RIUSE

Квалитет-висока 48V Volt Батеријата Индикатор за Метар Мерач Компатибилен со Ezgo Клуб Автомобили Yamaha Голф Количка

Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. ❅100% бренд име бренд-нови, никогаш не е искористена. ❅Слики се точни, бидејќи од вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. ❅LED батеријата индикатор достапен во 48 V volt DC киселина батерија; 10 сегмент ДОВЕДЕ Бар Граф дисплеј,со Резолуција : 10% по сегмент : 3 боја LED дисплеј,различни светлина прикажува различни ниво на батеријата визуелно. ❅Пакет се вклучени : 1 x 48 V Батеријата Индикатор за Метар. ❅Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, назад во иднината ако се чувствувате дека ви треба дополнителна помош.Ние НАВИСТИНА сакаме Нашите Клиенти да бидат ЗАДОВОЛНИ со Нашите Производи.Опис : Карактеристики : LED батеријата индикатор достапен во 48 V volt DC киселина батеријата 10 сегмент ДОВЕДЕ Бар Граф дисплеј,со Резолуција : 10% по сегмент : 3 боја LED дисплеј,различни светлина, може да се прикаже различни ниво на батеријата визуелно; LED блиц за слаба батерија и висок полнење предупредување Меморија опција да се потсетиме на последниот ниво на наполнетост на;Оваа батеријата индикатор има одложување време за да се избегне погрешна екранот за нивото на батеријата : Еднаш батеријата е целосно наполнета, Метар ќе циклус преку за континуирано 6 минути потоа остане "целосна" позиција.Со копчето за вклучување текст модел тоа е употреба се врти на и НАДВОР ОД LED дисплеј додека сеуште следење на батеријата состојбата на полнење.Спецификација : Тип : 48 V Батеријата Индикатор за Метар Големина : 53x33x24(mm) Екран : 10 Сегмент LED Bar Графикон Работат на Струја : 10m A Работат Температура : -30°C- +85°C Игла Тип : +,-,C N.W. 45g Водоотпорен Стапка : IP65 Пакет се Вклучени : 1 x 48 V Батеријата Индикатор за Метар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата