Желка Крзно Жените Светулка Поврзана Пом Beanie

Желка Крзно Жените Светулка Поврзана Пом Beanie

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.20
Залиха:

Сплетам : Не-Волна.Увезени.Рака Мие Само.Големина : Возрасни дарежлив одговара за резервирани назад стил, Една Големина одговара на повеќето.Исто така одговара на Јуниори и Тинејџерите.Машина поврзана 100% Acylic предиво; наредени со 100% полиестер руно околу ушите за дополнителна топлина и удобност.Осветлете ја вашата сезона со своите дебели, буци поврзана стил и возбудлива мулти-обоени пом.Рака мие само : Измијте се со ладна вода, се постават рамен да се исуши.Остане топол и изгледа вашиот најдобар следниот пат кога сте надвор од градот, на мраз лизгалиштето, или кога треба да се покаже зима, кој е шеф.На Светулка ќе светне вашиот сезона со своите дебели, буци поврзана и возбудлива мулти-обоени пом.Овој млад и свеж рака поврзана шапка доаѓа во различни фанки боја меша за да изберете од.На руно поставата на дното дава вашите уши пауза од ветер и студ без да се жртвува стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата