Aoxjox Жените Scrunch Задник Кревање Лесна Leggings Плен Висока Waisted Тренингот Јога Панталони

Aoxjox Жените Scrunch Задник Кревање Лесна Leggings Плен Висока Waisted Тренингот Јога Панталони

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95%Најлон, 5%Spandex.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само.Нашиот нов стил на scrunch тренингот leggings наменети за крајна ласкави одговара : работи точно за големина.Scrunch задник кревање leggings е издвоите производ со дизајн кој ја нагласува вашиот задник во додворувања начин, 80-85% клеча доказ, пот-wicking ткаенина.Висока waisted одговара лесна scrunch задник кревање leggings со scrunch ефект, ќе го истакне вашиот форми.Aoxjox 3.0 лесна ткаенина ексклузивни дише материјал, Создаден за да моќ вашите перформанси за сите видови на workouut во салата, исто така, совршен за задник!.Овие задник кревање leggings функција на поддршка ребрести корселе со телото-hugging, уживаат во дише лесна ткаенина како да работат надвор.Дизајниран во нашата 3.0 лесна поврзана ткаенина ( увезени силна buttery мека ткаенина ).Scrunch доволно силна, не е лесно да се искинале ( на scrunch е многу подобро отколку на други scrunch задник кревање leggings,бидејќи 3.0 лесна ткаенина е еластичен и силна ).Клеча доказ.Не камила пети дизајн.Направени за supercharged вежбање.Со фигура-зајакнување на текстура засенчување создавање задник кревање, конструиран за да се укине и облик, со задните accentuating ruching.Безбедна ребрести корселе за стомак контрола. 3.0 лесна buttery мека ткаенина (95% најлон, 5% spandex).Увезени силна buttery мека ткаенина, многу подобро отколку на други scrunch задник кревање leggings, особено scrunch дел.Ажурирање scrunch, не е лесно да се искинале.Повеќе клеча доказ.Доволно огради за да се направи задникот погледнете повеќе крена и убава.Не scrunch премногу во газот каде.Носи нив повеќе пати тие се уште се држи до многу добро.Задник scrunch е додворувања и не е суровата scrunch.Дизајниран во нашата 3.0 лесна поврзана ткаенина ( увезени силна buttery мека ткаенина ) Scrunch доволно силна, не е лесно да се искинале ( на scrunch е многу подобро отколку на други scrunch задник кревање leggings,бидејќи 3.0 лесна ткаенина е еластичен и силна )Клеча proof No камила пети design Made за supercharged workouts With фигура-зајакнување на текстура засенчување создавање задник кревање, конструиран за да се укине и облик, со задните accentuating ruching Secure ребрести корселе за стомак контрола.Ажурирање scrunch, не е лесно ripped More клеча proof Enough огради за да се направи задникот погледнете повеќе крена и beautiful Don не scrunch премногу во газот where Worn нив повеќе пати тие се уште се држи до многу well The задник scrunch е додворувања и не е суровата scrunch.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата