Shanrya Млеко Фидер Брадавица Teat, Leakproof Гума Здрави и Хигиенски Млеко Кофа Pacifier за сточарството за Животни на Фарма(MP76+MP76A Теле Брадавица со Вентил)

Shanrya Млеко Фидер Брадавица Teat, Leakproof Гума Здрави и Хигиенски Млеко Кофа Pacifier за сточарството за Животни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1464.00
Залиха:

Погоден за Повеќето Млеко Кофи : Совршено се вклопуваат со млеко кофа, тесно поврзани со барел, нема вода истекување, лесно да се инсталира и расклопување.Повремени Млеко Набавка : Ефикасно да се избегнат неповолни фактори, како што се дијареја, абнормални ферментација, и варење предизвикани од нормалните животни развој.Хранење Опрема Додатоци : На фидер брадавица е особено погоден за земјоделските работници.Да може ефективно да се хранат мали животни, добиток, итн.Храна Одделение Гума : Не се токсични, без мирис, лесно да се чисти, здрави и хигиенски, засилен тело, здрав и издржливи, долг животен век.Мека И Свитливи : Со природна форма за тендер усти на мали животни.Природни брзина бебиња им помага да се произведува голема количина на плунка и помогне во варењето на храната.Функција : 1. Погоден за Повеќето Млеко Кофи : Совршено се вклопуваат со млеко кофа, тесно поврзани со барел, нема вода истекување, лесно да се инсталира и расклопување.2. Храна Одделение Гума : Не се токсични, без мирис, лесно да се чисти, здрави и хигиенски, засилен тело, здрав и издржливи, долг животен век.3. Повремени Млеко Набавка : Ефикасно да се избегнат неповолни фактори, како што се дијареја, абнормални ферментација, и варење предизвикани од нормалните животни развој.4. Хранење Опрема Додатоци : На фидер брадавица е особено погоден за земјоделските работници.Да може ефективно да се хранат мали животни, добиток, итн.5. Мека И Свитливи : Со природна форма за тендер усти на мали животни.Природни брзина бебиња им помага да се произведува голема количина на плунка и помогне во варењето на храната.Спецификација : Предмет Тип : Добиток Pacifier Material : Rubber Color : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл. 65-86g / 2.3-3oz Applicable Предмети : Говеда, овци, коњи, donkeys Application : Хранење опрема Пакет Листа : 1 x Pacifier1 x Вентил.

Кон својствата

Item Type:
Livestock Pacifier
Material:
Rubber
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx. 65-86g / 2.3-3oz
Applicable Objects:
Cattle, sheep, horses, donkeys
Application:
Feeding equipment
Package List:
1 x Pacifier :
1 x Valve :

Најдобри предлози во категоријата