Nmg1 Перница Влечки, Супер Меки Масажа Бања Туш Пантофли, Не Се Лизга Брзо Сушење Отвори Пети Дебели Единствена Сандали, (Боја : Розова Боја, Големина : 5.5-6.5 Жени/5-6 Мажи)

Nmg1 Перница Влечки, Супер Меки Масажа Бања Туш Пантофли, Не Се Лизга Брзо Сушење Отвори Пети Дебели Единствена

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

【Модерен Дизајн】 Модерен масажа туш Перница Влечки на Жените и на Мажите Влечки, прави луѓето да се чувствуваат удобен и чисти, на прв поглед, создавајќи едноставен и амортизирање дома вкус.поудобно од редовни сандали и се cuter од ортопедски. 【лесно да се чисти】Овие влечки е протекување дупки на густата-единствено се дизајнирани, Дише, одвод.Брзо сушење стапка е побрзо отколку тоа на обичните влечки. 【Добра Еластичност】чевлите се меки и имаат добра еластичност.Конкавна-конвексни текстура на единствена, не се лизга и носат-отпорни, за да се заштити вас и вашето семејство. 【Ергономски Дизајн】На влечки малку вдлабнати за совршено да се заврши твоите нозе, пети да опашката е малку угоре свиткани од 15°, монтажа агол салда на притисок, ергономски дизајн.Повеќе удобен за носење. 【Било Прилики】На влечки одговара за сите сезони и прилики, бања, затворен спална соба, дневна соба, базен, отворено плажа, одмор, спа, одмор, јавни тушеви, пареа соби итн.Големина Водич : ве Молиме изберете големина според ногата должина (u може да се види кој во големината на табелата последната колона)!S : НИ 5.5-6.5 Жени/5-6 Мажите ЕУ 36/37 велика БРИТАНИЈА 3.5/4 Метри Должина 240mm / 9.45"М : НИ 7-8 Жени/6-7 Мажите ЕУ 38/39 велика БРИТАНИЈА 5/6 Нога Должина од 250 mm / 9.84"L : НИ 8.5-9 Жени/7-8 Мажите ЕУ 40/41 велика БРИТАНИЈА 6.5/7 Метри Должина од 260 cm / 10.24"XL : НИ 9.5-10 Wome/8-9 Мажите ЕУ 42/43 велика БРИТАНИЈА 7.5/8 Метри Должина 270 cm / 10.63"XXL : НИ 10.5-11 Жени/9-10 Мажите ЕУ 44/45 велика БРИТАНИЈА 9/10 Нога Должина од 280 cm / 11.02"Пакет includes1 * Перница Влечки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата