HP Предводник на Павилјон Игри Кула Десктоп Компјутер 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 8GB RAM меморија SSD 256GB NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB SuperSpeed USB-C Bluetooth Win11 Црна + HDMI Кабел

HP Предводник на Павилјон Игри Кула Десктоп Компјутер 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 8GB RAM меморија SSD

Достапно за вашата нарачка
DEN 5250.96
Залиха:

8 GB RAM МЕМОРИЈА SSD 256 GB.Опремен Со Моќен и Брз 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 (2.9 GHz База на Часовникот, До 4.3 GHz Max Зголеми Часовник, 12 MB Smart Кеш, 12 Теми).Посветен NVIDIA Ge Force GTX 1650 4 GB, Интегрирани Intel UHD Графика 630. 1x Super Speed USB-C (5 Gbps сигнализација го оценувате), 4x Super Speed USB-A (5 Gbps сигнализација го оценувате), 1x приклучок за Слушалки/микрофон комбо, 4x USB 2.0 Тип-А, 1x Аудио-во; 1x Аудио-out; 1x Микрофон, 1x 3-во-1 Медиумската Картичка Читателот.Microsoft Windows 11 Дома (64-bit), Wi-Fi 5(802.11 ac) и Bluetooth, 5.1 опкружувачки звук 【HDMI Кабелот Вклучен】.ПРЕГЛЕД : се подготвени да Се игра на вашиот однос.Оваа моќна екипаж е изграден за да се држи чекор со игри на денес и утре.Под своите компактен и елегантен ентериер, ќе ги најдете сите перформанси треба да се игра со самодоверба и простор за проширување и надградба.Детали за производот : Микропроцесори : 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 (2.9 GHz База на Часовникот, До 4.3 GHz Max Зголеми Часовник, 12 MB Smart Кеш, 12 Теми) Меморија : 8 GB RAM Меморија : SSD 256 GB Оперативен систем : Microsoft Windows 11 Дома (64-bit) Графика 1x Аудио-out; 1x Микрофон, 1x 3-во-1 Media Card Reader Дополнителни Информации : Димензија : 6.12" x 12.09" x 13.28" Тежина : 13.14 lbs Додаток : HDMI Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата