Nikon (20064 AF-S NIKKOR 105mm f/1.4 E ЕД Леќа w/Sandisk Екстремни ПРО SDXC 128GB UHS-1 Мемориска Картичка

Nikon (20064 AF-S NIKKOR 105mm f/1.4 E ЕД Леќа w/Sandisk Екстремни ПРО SDXC 128GB UHS-1 Мемориска Картичка

Достапно за вашата нарачка
DEN 3215.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Nikon AF-S NIKKOR 105mm f/1.4 E ЕД Telephoto Објектив за F-Планината.Awesomely брзо f/1.4 максимална бленда овозможува прецизна контрола над длабочината на полето кога се работи со селективен фокус техники - Заоблени девет сечилото дијафрагмата придонесува за префинета bokeh квалитет.ВКЛУЧЕНИ ВО КУТИЈА : LC-82 Snap-На Предна Леќа Капа - LF-4 Задните Леќи на Капа - HB-79 Бајонет Леќа Худ - CL-1218 Меките Леќи на Случај - Nikon САД 5-годишна Гаранција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Nikon AF-S NIKKOR 105mm f/1.4 E ЕД Telephoto Леќа + Sandisk Екстремни ПРО 128 GB SDXC UHS-I Мемориската Картичка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата