Камери Брзо Батеријата Пакет и USB Брзо Патување за Полнење Замена Компатибилен со JVC Everio GZ-E10SE, GZ-E10SEU, GZ-E10SEK Full HD видео камера Додатоци

Камери Брзо Батеријата Пакет и USB Брзо Патување за Полнење Замена Компатибилен со JVC Everio GZ-E10SE, GZ-E10SEU,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1081.20
Залиха:

Совршена алтернатива на оригиналниот производ.Подолг живот на батеријата : висока енергетска густина висока циклус живот, долг живот на батеријата.Хемија : Li-ion, Напон : 3.6 V, Капацитет : 1400 MAH.Производи се целосно тестирани пред да се испрати за да се обезбеди 100% декодирање и компатибилност со оригинални Камери и полначи.Карактеристики : Нема меморија ефект, можете да ги полните и користете ја батеријата било каде во било кое време.Гаранција : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор во рок од 24 часа!USB Серија на Полначот на Батеријата 1. Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат 2. Smart LED Статус на Полнење на Екранот .CE и Rohs Потврдија 3. Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење Со Текот На Струја, Во Текот На Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ). 4. Купи со доверба : имаме гаранција до една година за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!!Li-ion Батеријата Карактеристики : 1. Нови Генерички Батерија Li-ion Батерија 2. Подолг живот на батеријата : висока енергетска густина висока циклус живот, долг живот на батеријата 3. Екстра Моќ за Вашите Дигитални Видео Камери / видео камера 4. Висок Капацитет / Батерија Li-ion Батерија, Апсолутно НЕ Меморија Effect Specifications : 1. Напон : 3.6 V 2. Капацитет : 1400m Ah 3. Батерија Тип : Li-ion 4. Купи со доверба : имаме гаранција до една година за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор!!Пакет Содржина : 1 x Батеријата 1 x Тенок USB Полнач 1 x USB Cable Compatible Со : (Ctrl+F најдете вашиот број на модел)Компатибилен со Батерија Код : Компатибилен со JVC BN-VG107, BN-VG107 E, BN-VG107 U, BN-VG107 US, BN-VG108, BN-VG108 E, BN-VG108 EU, BN-VG108 U, BN-VG114, BN-VG114 E , BN-VG114 EU, BN-VG114 U, BN-VG114 US, BN-VG121, BN-VG121 E, BN-VG121 EU, BN-VG121 U, BN-VG121 US, BN-VG121 USM, BN-VG138, BN-VG138 E, BN-VG138 EU, BN-VG138 U, BN-VG138 USM Батерија Battery Fits Модели : Компатибилен со JVC Everio Серија Компатибилен со JVC Everio GZ-E10,GZ-E100,GZ-E105,GZ-E15,GZ-E200,GZ-E205,GZ-E300,GZ-E305,GZ-E505 Full HD видео камера Компатибилен со JVC Everio GZ-EX210,GZ-EX215,GZ-EX250,GZ-EX310,GZ-EX315,GZ-EX355,GZ-EX510,GZ-EX515,GZ-EX555,GZ-GX1 Full HD на Меморијата Camcorder Compatib.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата