Bextsrack Кафе Кригла Носителот со Кафе Pod & Чинијата Кошница за Складирање, 12 Капацитет Првенство Кригла Држач Дрво за Кафе, Чаши и Чаши Рѓа Отпорни Кригла Рек - Бронза

Bextsrack Кафе Кригла Носителот со Кафе Pod & Чинијата Кошница за Складирање, 12 Капацитет Првенство Кригла Држач

Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76
Залиха:

☕️Организирате Вашите Countertop : Насочат на вашиот кабинети со чување на вашите чаши вертикално на ова кафе дрво држачот за да го спаси контра и кабинет простор.Тоа е лесно да имате чај или кафе во вашиот дом, НА дофат. ☕️Сè На Дофат : Уникатно дизајн со складирање кошница на врвот, чинии складирање на дното и кригла носителот на двете страни, овој метал кафе кригла дрво решетката може да зачувувате и да се прикаже до 12 кафе чаши и чинии, многу кафе парчиња или creamer пакет во време во удобен. ☕️Стабилна Конструкција : Дизајниран со тркалезна форма, го прави имајќи област пошироко и на кригла рек постабилна.На јадицата усвојува лак дизајн за да се спречи чаши од на лизгање, кои би можеле подобро да ја заштитите сите на вашите чаши.Што повеќе, тоа е супер едноставно да се соберат и расклопувањеБЕЗ АЛАТКИ ПОТРЕБНИ. ☕️Домот & Стилски : Прикажување на вашите омилени чаши во characterful стил со Bextsrack кафе кригла дрво складирање, кој е прав-обложени со топол бронзен заврши дека дава импресивен уште разбраното изглед.Тоа ќе се вклопи и во секој модерен или традиционална кујна. ☕️Мултифункционален : Корисно да се исуши чаши или плочи, одговара за дома, во кафуле, ресторан, и сл.Тоа ќе биде одличен подарок за пријатели на семејствата како роденденски подарок или фестивал на подарок, особено за оние кои се љубители на кафе.Ништо не се споредува да имаат кригла носителот продавница кафе парчиња, чинии, чаши, сите заедно, додека ужива во шолја кафе во опуштена попладне, а нашите домот кафе кригла носителот прави сцена дури и повеќе од задоволен.Bextsrack кафе кригла носител е вашиот најдобар избор, додека уживате во релаксирачки разговор со вкусни кафе во двор со вашето семејство и пријатели.Тоа е совршен за вашата countertop во кујната или dinning соба, и тоа е, исто така, одлично да се вклопи во ресторан, кафе или канцеларија.Спецификација на производот : Brand name : Bextsrack име на Производ : Мултифункционален Кафе Кригла Носителот Димензија : 10.4"W×10.4"D ×13.2"H Тежина : 2.57 фунти Боја : Бронзени Пакетот Вклучува : 1 x Кафе Кригла Носителот 1 x Инсталација Настава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата