НУЛА ЏЕТ ЗАОСТАНУВААТ 82L Големи Перење Кошница Расклопна Ткаенини и Перење Забавува и 22in Возен Тенок Перење Забавува Кошница на Тркала

НУЛА ЏЕТ ЗАОСТАНУВААТ 82L Големи Перење Кошница Расклопна Ткаенини и Перење Забавува и 22in Возен Тенок Перење

Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76
Залиха:

【82 L ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & СВИТЛИВА】 - Користење на големината 15"(L) x 15"(W) x 28.5"(H) / 38 х 38 х 72cm.Укината големина 13.5" (L) x 11"(W) x 2"(H) / 34 x 28 x 5cm.На пресметуваат волумен на валкана облека кошница е 82 L.Тоа може да се сретнат и голем капацитет и спаси складирање простори, како што се багаж и фиоките. 【ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ】 - дршката дизајн на перење кошеви е многу удобно и засилен за лесно носење.Тоа е погоден за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, колеџ домови, станови, апартмани, бебе градинки, нови простории за статистика за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање. 【ДВОЕН СЛОЈ 600 D ОКСФОРД ТКАЕНИНА】 - Додека други кутии за перење може да кинете и spilt под притисок, наше е направена од тешки-должност двојно обложени 600 D Оксфорд ткаенина и дебели ЈП слој на дното.На попречува се водоотпорни и отпорни. 【СЛИМ & ВИСОКИ ФОРМА】 Производ Димензии : 15"×8"×22"(Plz се однесуваат на големината внимателно).Обликот лесно може да се вклопи во тесен простор како мал простор помеѓу миење и фен или мал кабинет област. 【МРЕЖА & ТРКАЛАЊЕ ТРКАЛА ДИЗАЈН 】Drawstring мрежа покрива држи работи внатре перење забавува чиста и уредна.Перење кошница со тркала се направи полесно за транспорт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата