НК НК Акрилик Столб Екранот Стојат Десерт Носителот Cupcake се Залагаме за Декорација

НК НК Акрилик Столб Екранот Стојат Десерт Носителот Cupcake се Залагаме за Декорација

Достапно за вашата нарачка
DEN 728.64
Залиха:

Материјал : овие исчистите екранот risers се направени од акрил, транспарентен материјал изгледа уредни и чисти, трајни и стабилни да се одржи изложбата.Дизајн : постојат некои покривки за печатење и внатре и надвор, да ви помогне го зачуваат и да се заштити површината.Пакетот вклучува : 1 сет транспарентен акрилик екранот risers, содржи 2 парчиња екранот risers во 3 различни височини.Апликации : овие приказ на екранот стои можат да бидат поставени насекаде во вашиот дом, може да се примени за да се прикаже десерти или колачи во партии, а исто така може да се користи за приказ на вашата уметничка керамика или глина фигура или кукла играчки и прикажување на козметика на продавница прозорци или табели.Дозволете ни да се прикаже асортиман на производи во уредни и организира аранжман.Опис : Пакетот вклучува : 1 сет транспарентен акрилик екранот risers, содржи 2 парчиња екранот risers во 3 различни heights Material : овие исчистите екранот risers се направени од акрил, транспарентен материјал изгледа уредни и чисти, трајни и стабилни да се одржи на exhibition Design : постојат некои покривки за печатење и внатре и надвор, да ви помогне зачува и заштити surface Applications : овие приказ на екранот стои можат да бидат поставени насекаде во вашиот дом, може да се примени за да се прикаже десерти или колачи во партии, и, исто така може да се користи за приказ на вашата уметничка керамика или глина фигура или кукла играчки и прикажување на козметика на продавница прозорци или табели.Дозволете ни да се прикаже асортиман на производи во уредни и организира аранжман.Големина На Табелата : (L*W) : 30.54x12.7cm/12.02x5.00inch Height : 12cm/4.72inch8cm/3.15inch5cm/1.97 inch Package Вклучува : 3 Pieces Acrylic Екранот Rack Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата