FPGXFDCA Smart Watch, 1.3 HD Дисплеј, Водоотпорен Smart Watch со Фитнес Тракер Глас Асистент Здравствен надзор, Компатибилен со Android, iOS

FPGXFDCA Smart Watch, 1.3 HD Дисплеј, Водоотпорен Smart Watch со Фитнес Тракер Глас Асистент Здравствен надзор,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2397.12
Залиха:

памук.Нема. ★【Full HD екран】нова генерација на 1.3 инчен high-definition цел екран, високо-пиксели резолуција на екранот плус професионални остри екранот дисплеј технологија, така што секој екран може да прикажува јасни и флексибилни тесен-edge дизајн, одбивањето тешки граници, со што повеќе се отвори визија уживате.Ротари копче може да извршуваат операции како што страница вртење, интерфејс префрлување, и светлината контрола. ★【Bluetooth повик】 : Можете да се поврзете со вашиот мобилен телефон преку Bluetooth, приказ на повик историја на штрек, и одберете за да одговорите, да го одбие или да го исклучите звукот на повик.Само подигне својата рака и да се зборува кога сте остварување или прави задолженија.Тоа може да пуштате музика или репродуцирајте музика со Bluetooth слушалки, со музика на вашите уши во секое време, насекаде. ★【Повеќе спортски режими】 : Вграден во повеќе спортски начини, преку изградена-во девет-оската гравитацијата сензор, ќе може точно да ја снимите вашата дневна прошетка чекори, километражата, калории и други податоци.Лизгајте, остварувањето сакате - едно-копче за контрола, нова вежба искуство, нека падне во љубов со здрава вежба.IP67 отпорност на вода чува од се грижиш за миење на рацете и трчање. ★【Здравствен надзор】Овој часовник може да се открие вашиот крвен притисок и отчукувањата на срцето, крвта со кислород, спиење.Можете да им се овозможи 24 часовен отчукувањата на срцето откривање во СТАН.Да се внимава на вашето здравје.Го види да пратите вашата вежба чекори, вежбање километражата евиденција, калории потрошувачка и да се анализираат спиење квалитет. ★【Повеќе живот асистенти】се Поврзете на глас асистент преку Bluetooth, целосно слободни вашите раце, и целосна команда операција преку ПИ глас асистент.Повеќе асистенти (информации јавете се потсетник, спиење мониторинг, мобилен телефон за пребарување, аларм, далечински управувач за камера, sedentary reminder (потсетник), stopwatch (стоперка), светлината на вредноста, богата персоналните dial..итн). ★Чип : MTK2502 C★големина на Екран : 1.3 IPS★ Резолуција : 240*240★Wristband материјал : силикон/појас/челик бенд★Водоотпорен одделение : l P67★Bluetooth : Bluetooth 4.0★Полнење метод : Магнетни вшмукување тип★капацитетот на Батеријата : 280m AH★Операцијата на владата : допир + копчето★Компатибилен : Android, IOS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата