Среќен Излет Дизни Негативци Дневен Планер – UNDATED 12 Месец во Излет – Година - Дневен, Неделен & Месечна Диск-Врзани Страници - ДИЗНИ НЕГАТИВЦИ ТЕМА – Класичен Големи

Среќен Излет Дизни Негативци Дневен Планер – UNDATED 12 Месец во Излет – Година - Дневен, Неделен & Месечна Диск-Врзани

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76
Залиха:

На FRIGHTFULLY ЗАБАВА ДИЗНИ ЛАПТОП : Нашиот најнов collab со Дизни ви носи еден-на-еден вид збирка твоето срце желби.Не минатата година ја напушти сте чувство како лоша, несреќна душа?План за злите нова година со оваа прекрасна колекција!.UNDATED ЛАПТОП ВЕСНИК : Стави настрана што здодевни жица спирала лаптоп и дишат некои нов живот во вашата канцеларија тетратки оваа година!Нашата симпатична лаптоп е тука да ви помогне да се земе белешки, водење сметка на значајни датуми, и снимајте ги вашите омилени спомени.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Направете вашиот весник лаптоп единствена од внатре кон надвор.Нашиот потпис диск-врзан ' рбет ви дозволува да додадете, отстраните, или преуредување на страници.Можете дури и може да се промени од дискови!Додадете налепници, џебови, и прегледот на маркери за точно-да-ти парче.ДОПОЛНИТЕЛНА опрема : Нема симпатична излет е комплетна без неколку статисти!Се привлече внимание на важен состанок, потенцира посебен ден, или да додадете некои сезонски талент со нашите налепница пакети.Додадете некои џеб папки за уште повеќе организација.СРЕЌАТА : Тоа е нашата мисија да ја шири среќни каде и да одиме.Ние сакаме да ги поттикне луѓето да го прифатат позитивниот и План за Среќен Живот!Со секое купување ќе добиете малку парче од радост што можете да ги користите секој ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата