BAIFFEI Тешки Алуминиум Lockable Безбедна Mail Писмо Пост Кутија поштенско Сандаче Postbox Ретро Метал Пошта Кутија Градина Украс (Боја : 5)

BAIFFEI Тешки Алуминиум Lockable Безбедна Mail Писмо Пост Кутија поштенско Сандаче Postbox Ретро Метал Пошта Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 2707.92
Залиха:

Ова сандаче е дизајниран со мазни линии и завршил во класична црна, кои ќе ги красат изглед на вашиот дом, додека обезбедување на неговата оригинална намена.Компактен и лесен простор за заштеда на дизајн, затоа што е предвидено заптивка може да ги заштити ѕид и да се компензира за нерамна области, тоа е лесно да се инсталира.Широко се користи Оваа поштенско сандаче може да се користи во Вила, на Отворено, Училиште, Заедница, Куќа и така натаму.Може да се Инсталира било Каде, Погодно за вашиот Живот.Инсталацијата се Направи Полесно Ако добивање пошта е една од најдобрите делови од денот, ние сакаме да се доживее од почетокот.Одлична услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор, го поздравуваме вашето купување.Лесно може да се прифати списанија и поместена пликови.Може да се заклучи.Тоа има цврсти и трајни заклучување за да се осигура безбедноста на вашата е-пошта.На поштенско сандаче доаѓа со завртки, проширување завртки и гума дихтунзи.Го бара само една едноставна дупчење и завртка инсталација да се откажам ова поле во близина на вашата влезна врата или тремот, подготвени да примате дојдовен e-mail.Тешки Алуминиум Lockable Безбедна Mail Писмо Пост Кутија поштенско Сандаче Postbox Ретро Метал Пошта Кутија Градина Ornament Widely користи Ова сандаче може да се користи во Вила, на Отворено, Училиште, Заедница, Куќа и така натаму.Може да се Инсталира било Каде, Погодно за вашиот Живот.Инсталацијата се Направи Полесно Ако добивање пошта е една од најдобрите делови од денот, ние сакаме да се доживее од почетокот.Одлична услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор, го поздравуваме вашето купување.Гаранција за квалитет-обезбедување на најдобар квалитет на производи и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата