Baosity Лаптоп Долниот База Покрие Случај Дното Школка за Lenovo IdeaPad G570 G575 AP0GM000A201, 31048939, AP0GR000300

Baosity Лаптоп Долниот База Покрие Случај Дното Школка за Lenovo IdeaPad G570 G575 AP0GM000A201, 31048939, AP0GR000300

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Боја : Црна.Големина : 380x247x22mm.Со hdmi verson 4+2= 6 пристаништа,.Боја : Црна.Без hdmi и без e SATA порта verson 2+2= 4 порти.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и им даде на вашиот многу се изненади.Опис : - Сосема Нови, Високо Квалитетни Замена Дел - Постојат 3 видови на G570 серија дното случаи : - Со hdmi verson 4+2= 6 пристаништа, - Без hdmi verson 3+2= 5 пристаништа, - Без hdmi и без e SATA порта verson 2+2= 4 порти.Забелешка : ве Молиме проверете опис & слика пред да го купат! Компатибилен со : Lenovo Idea Pad G570 G575 - Компатибилен Дел Број : AP0 GM000 A201 31048939 AP0 GR000300 Specification : - Боја : Црна Димензии : 380x247x22mm Package Вклучува : 1 парче Дното случај cover Note : ве Молиме проверете опис & слика пред да го купат!Ве молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!Ве молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата