Cenanom Милениче Капи Миленичиња Куче Мачки Роденден Капи Дизајн Headwear Капа за Кучиња Милениче Костим Материјали Милениче Капи

Cenanom Милениче Капи Миленичиња Куче Мачки Роденден Капи Дизајн Headwear Капа за Кучиња Милениче Костим Материјали

Достапно за вашата нарачка
DEN 1142.40
Залиха:

Сигурен квалитет и потрајни.Со користење на лентата може да се отвори лесно и лесно да се затвори.Прилагодливи и мека : еластичен headband на дното значи дека тоа може да биде соодветен за животно вилицата за да се осигура нејзината стабилност.Сигурен квалитет и потрајни.Ако ви се исполнат некои проблем,ве молиме контактирајте со нас на прво место!ние и ветуваме да ви даде најдоброто решение!.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Материјал : Polyester Material : Cloth Color : Сина,Pink Size : Триаголник крпа : 68*44*44cm/26.77*17.32*17.32"Триаголен волна топка капа : дијаметар 9cm/3.54", висина 12cm/4.72"Круна : дијаметар 8cm/3.14", висина, 7cm/2.75"Пакетот Вклучува : 1 x Accessories Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата