Fruitsunchen 2 Пакет Деца Бебе Момчиња Девојчиња Поврзана Товар Лето Шорцеви

Fruitsunchen 2 Пакет Деца Бебе Момчиња Девојчиња Поврзана Товар Лето Шорцеви

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : 100% Памук,висок квалитет, не исчезнува, не pilling.Висока еластичност,дише и удобно.Пакетот вклучува : 1pcs 2 T Црни Шорцеви+1pcs 2 T Жолта Шорцеви.Наврати се : трчање, фитнес центар, фитнес, одење, отворено живеење,секојдневна облека, lounging, activewear итн.Висина и тежина се подобри референци од возраста во изборот на точниот големина.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно. 6 големини, погоден за 2-7 години, 90cm-140cm.Висина и тежина се подобри референци од возраста во изборот на точниот големина.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно. 2 пакети повеќе попусти,Повеќе стилови, повеќе бои, повеќе модели, подобар квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата