AlphaHome Ткаенина Чување на Кутии, Свитлива Тексас Големи Складирање Кошеви за Расадник, Плакар и Гардероба, Сет од 3, (Сина, 14.2 L x 10.2 W x 7.9 H)

AlphaHome Ткаенина Чување на Кутии, Свитлива Тексас Големи Складирање Кошеви за Расадник, Плакар и Гардероба, Сет

Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76
Залиха:

НАДГРАДИ МАТЕРИЈАЛ : Вашиот плакар да не биде без еден пар фармерки.Во споредба со потенки ткаенини, на 410g/㎡ тексас, 3мм дебели ЕВА и полиестер се издржливи отколку што можете да замислите.Секој складирање кошница опремени со двојно јаже се справува може да се одржи до 10kg.ИЗБРАНИ ДОМОТ СИНА : По земање на десетици сина тексас платно, Alpha Home тимот конечно се населиле на овој софистициран и модни сина.Не само што е добро за складирање помошник, но тоа, исто така, служи на декорирање на вашиот дом.НЕ се ПЛАШИ ОД ВОДА : Прав?Валкани дамки?Може да имате ништо да се направи со картон вметната складирање корпа.Од сега па натаму, вие не треба да се грижите повеќе, го перат дизајн на оваа складирање кошница може да се реши овој вид на проблеми.ПРЕНОСНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Alpha Home расклопна складирање бин тежи околу 300g и донесува сакаше и легендарниот класичен сина погледне за зачувување на видови на предмети.Секој складирање кошница опремени со двојно јаже се справува може да се одржи до 10kg.ШТО добивате : Сет од 3 чување на кутии, 3 година ограничена гаранција и АЛФА задоволството на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата