Фред Ворнер Autographed San Francisco 49ers Месечината Мини Шлем - Beckett W Злато

Фред Ворнер Autographed San Francisco 49ers Месечината Мини Шлем - Beckett W Злато

Достапно за вашата нарачка
DEN 3000.00
Залиха:

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Фред Warnerof на San Francisco 49ers рака autographed Riddell Lunar Mini Шлем.Овој предмет има Beckett Authentication, кој доаѓа со нумерирани налепница и појавување Beckett Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett Автентикација веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична, сосема нов, andin одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата