Pelican 1050 Микро Случај за iPhone, GoPro, Камера, и Повеќе (OD Зелена) & Производи 1050-400-000Pelican 1052 Пена во Собата, Сива

Pelican 1050 Микро Случај за iPhone, GoPro, Камера, и Повеќе (OD Зелена) & Производи 1050-400-000Pelican 1052 Пена

Достапно за вашата нарачка
DEN 711.60
Залиха:

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производ 1 : Вдп (IP67 тестирани) - случај е во можност да биде потопен под 1 метар вода до 30 минути.Автоматско Притисок изедначување вентил дизајниран да се Балансираат внатрешни работи Притисок да се задржи водата надвор.Производ 1 : Солиден - Crushproof, dustproof, и Вклучува Гумени лагер за екстра заштита и двојки како О-Прстен печат.Производ 1 : Димензии - внатрешни работи 6.31" x 3.68" x 2.75" надворешен 7.50" x 5.06" x 3.12".Производ 1 : Карактеристики - не ' рѓосувачки челик хардвер, лесно се Отвори latch, carabineer.Производот 2 : Пена е умре сече на еден инч квадрати.Производот 2 : лесен не-го-си систем за измената на внатрешноста на вас Pelican случај.Производот 2 : Содржина остане во место и да добијат екстра заштита во исто време.Производот 2 : Изберете N' Кубат пена за microcases ви дава додаде заштита за вашите вредни опрема.Pelican 1050 Микро Случај за i Phone, Go Pro, Камера, и повеќе (OD Зелена)Од мали чувствителни компоненти на паметни телефони, заштита на вашата опрема од елементите во crushproof, вдп, обичај се вклопуваат и дополнителна заштита за вашите вредни опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата