Г-Дин Gadget Решенија На Безжични Nintendo Wii Сензор Бар - Висока Чувствителност - (Тенок И Елегантен Дизајн / Црн)

Г-Дин Gadget Решенија На Безжични Nintendo Wii Сензор Бар - Висока Чувствителност - (Тенок И Елегантен Дизајн /

Достапно за вашата нарачка
DEN 405.60
Залиха:

Компатибилен додаток за вашиот Nintendo wii, и евтина алтернатива за вашиот оригинален wii Сензор бар.Веднаш идентификувани од страна на игри конзола и Wii Remote без прилагодување на вашите поставувања.Оперативен опсег на осетливост е до 5м.Тенок и Елегантен Дизајн - Сјајна Црна Боја.Безжично Поврзување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата