Полска Знаме со Бел Кралскиот Орел Гума Mouse pad Табела мат за Канцеларијата и Домот Биро decrative 40X75cm

Полска Знаме со Бел Кралскиот Орел Гума Mouse pad Табела мат за Канцеларијата и Домот Биро decrative 40X75cm

Достапно за вашата нарачка
DEN 1022.40
Залиха:

Материјал Опис : Направен од гума, шевове е деликатна и издржливи.Производ перформанси : На површината на производот е мазна, кои можат ефикасно да го користите глувчето без прекин, и е дополнет со не се лизга поддршка за одржување на стабилноста.Големи-големината не се лизга десктоп декорација, може да се сместат компјутер, тастатура, глувче и други предмети.Применливи сцена : Тоа може да се користи во домовите, Интернет кафулиња, канцеларии и други места.Тоа исто така може да се користи како исклучителен подарок за роднини и пријатели.чистење метод : Тоа може да се избриша со влажна крпа за лесно чистење.ве потсетам : сликата се прикаже ефект и големина вовед се за повикување само.Тоа е нормално за мала разлика, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Заклучување од страна на маса душеци со разни таписерии обрасци може добро ја играат улогата на декорирање и заштита на tabletop, избегнување на tabletop од гребнатини, дамки, јавните, висока температура и да се носат и солза, и продолжување на употребата време на табелата.Добар материјал производи исто така, може да се направи што повеќе да уживаат во забавата на пишување, пишување и пребарување во канцеларија.Многу погоден за секојдневните потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата