[Windows 11 Про] HP Павилјон Сите-во-Едно 27 FHD екран осетлив на допир Бизнис Компјутер, Octa-Core AMD Ryzen 7 4800H (Победи i7-10700), 16GB DDR4 RAM меморија, 512GB PCIe SSD + 1TB HDD, 802.11 AC WiFi, 5MP за Приватнос?

[Windows 11 Про] HP Павилјон Сите-во-Едно 27 FHD екран осетлив на допир Бизнис Компјутер, Octa-Core AMD Ryzen 7

Достапно за вашата нарачка
DEN 2903.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Надгради од основен Модел со Specis 16 GB DDR4 RAM меморија, 256 GB PCIe SSD + 1 TB HDD. 1-години warraty на Надгради RAM/SSD од Продавачот, и оригиналниот 1-Година на Производство гаранција на останатите компоненти.CPU : AMD Ryzen 7 4800 H Процесор @ 2.9 GHz (8 Јадра, 16 Конци, 4 MB L2 кеш, 8 MB L3 кеш, до 4.20 GHz). 27" дијагонала FHD (1920 x 1080) IPS Bright View WLED-позадинско осветлување на екранот со Допир, 250 nits, 72% NTSC Екранот; интегрирање на AMD Radeon Графика.Поток и пребарувајте безгрижно со pop-up приватност камера која tucks безбедно настрана кога не е во употреба.Меморија : 16 GB DDR4-3200 SDRAM; Хард Диск : 512 GB PCIe NVMe М. 2 SSD + 1 TB 7200 вртежи во минута SATA.Realtek Wi-Fi 5 (2x2) и Bluetooth 5 Комбо; Интегрирани 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN.Страна : 1 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо; Задните : 3 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 Super Speed USB Тип-C 5 Gbps сигнализација стапка.Комплет со 3 Во 1 Дизајн на Перото (Перо Пенкало + Ballpoint Пенкало + USB 3.0 64 GB Флеш Диск).Windows 11 Професионални 64, англиски; бела Снегулка; Безжична Тастатура и Глушец вклучени.Оперативен систем Windows 11 Professional Processor AMD Ryzen 7 4800 H (2.9 GHz база на часовникот, до 4.3 GHz max зголеми часовник, 8 MB L3 cache, 8 јадра)Графичка Интегрирано : AMD Radeon Graphics Display 27" дијагонала FHD IPS Bright View WLED-позадинско осветлување на екранот со Допир, 250 nits, 72% NTSC (1920 x 1080)16 GB меморија DDR4-3200 SDRAMStorage 512 GB SSD М. 2 PCIe NVMe + 1 TB 7200 вртежи во минута SATAMemory картичка уред 3-во-1 мемориската картичка reader Network интерфејс Интегриран 10/100/1000 Gigabit Ethernet LANWireless технологија Realtek Wi-Fi 5 (2x2) и Bluetooth 5 Combo Power снабдување 120 W Smart AC adapter External I/O Порти Страна : 1 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 приклучок за слушалки/микрофон combo Rear : 3 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате; 1 Super Speed USB Тип-C 5 Gbps сигнализација rate Expansion слотови 2 М. 2 (1 за SSD, 1 за WLAN)Видео конектор 1 HDMI-out; 1 HDMI-in Webcam HP Widevision 5 MP приватност камера со интегриран quad низа дигитални microphone Audio Аудио со Б&OSpecial features Tilt : -5° напред до 25° back Color Snowflake white Pointing device Wireless оптички mouse Keyboard USB бела безжична тастатура и глушец combo Dimensions (W X D X H)24.12 x 8.19 x 18.73 in Weight 19.6 lb Accessories 3 Во 1 Дизајн на Перото (Перо Пенкало + Ballpoint Пенкало + USB 3.0 64 GB Флеш Диск).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата