SSSR DC12V AC Адаптер за Pandigital Роман R7T40WWHF1 eReader Таблет КОМПЈУТЕР со Напојување од Папочната Кабелот на Полначот на Електрична PSU

SSSR DC12V AC Адаптер за Pandigital Роман R7T40WWHF1 eReader Таблет КОМПЈУТЕР со Напојување од Папочната Кабелот

Достапно за вашата нарачка
DEN 522.72
Залиха:

✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ✅【Компатибилен】 : Нашиот производ е замена.не orginal,но Сите Лаптоп Полначи&Кабли биле 100% тестирани се осигурате дека работи со моделите прикажани во та титула. ✅【Висок Квалитет и Безбедност Гаранција】Овој адаптер / мозок беше направен со највисок квалитет на материјали.V-0 одделение пламен retardant,OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита)100% компатибилност со оригиналот,се повеќе безбедност од други адаптер. ✅【Гаранција】 : Ние поддршка од 30 дена нема причина да се вратат и гаранција 24 месеци.Враќање прозорец ќе биде затворен еден месец откако сте го добиле на производот.Никакви проблеми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не КОНТАКТИРАТЕ и ние ќе ви многу мило да ви помогне. 24 x 7-Мејл Поддршка!!!.SSSR DC12 V AC Адаптер за Pandigital Роман R7 T40 WWHF1 e Reader Таблет КОМПЈУТЕР со Напојување од Папочната Кабелот на Полначот на Електрична ПСУ. ✅Карактеристики * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Висок квалитет, rubberized текстура Кабелот за напојување ✅Спецификација за Производ : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : НИ ✅ве Молиме потврдете го моделот на адаптерот треба пред купување!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата