MiOYOOW Мачка Обновување Јака, Мачка Заштитна Јака Анти-Залак Миленици E Јака Прилагодливи Мачка Конус Јака за Маче и Мали Кучиња

MiOYOOW Мачка Обновување Јака, Мачка Заштитна Јака Анти-Залак Миленици E Јака Прилагодливи Мачка Конус Јака за

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Домашни миленици Заштитник : По операцијата, мачки или миленичиња како да се лижат на рана, оваа симпатична мачка конус може да се задржи вашето домашно милениче од лижење раната, да се забрза лекување на рани.Прилагодливи Дизајн : Лесно да се носат, тоа може да се стабилизира јака и не ќе биде лесно да се отстрани со домашните миленици.Можете да ја прилагодите стегање малку.Удобно Да се Носат : мека, лесна памучен материјал на обновување јака дозволете им на вашите домашни миленици се движат слободно, нашата мека мачка јака нема да ги направи вашите сакани домашни миленици се чувствуваат исплашени,уморен и нема да ги блокира домашно милениче визија.Забелешка : ве Молиме мерка пред да го купат.Мерење метод : Користете мека владетел да се направи круг околу главата.Препорачливо е да се купи новак големина.По Продажба на Услуги : ви Благодариме за вашето купување.Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ви ветуваме на задоволување на решенија во рок од 24 часа.Карактеристики : E јака за мачките и кучињата може да се спречи миленици од лижење и гризе рани, да се спречи каснувања по операцијата, и да се промовира опоравување по операција или wounds The појавата на цртан филм моделот печатење, модерен и novel Free движење, лесно да се јаде и пие.Не влијае на домашни миленици, јадење, спиење и resting10~38 CM drawstring може да се прилагоди на големината за да се спречи миленици од кршење free Specification : Ткаенини : Водоотпорен Материјал + PP cotton Shape : round Washing : мие, рака мие е recommended Application : мачки и dogs Purpose : Спречување на домашни миленици од лижење рани, да се спречи каснувања по хирургија;Големина : S : Дијаметар : 25 CM/ Прилагодливи опсег : 17-27 CM Препорачува тежина : во рамките 4.5 KGM : Дијаметар : 30 CM/ Прилагодливи опсег : 20-32 CM Препорачува тежина : во 7.0 KGL : Дијаметар : 35 CM/ Прилагодливи опсег : 28-38 CM Препорачува тежина : во 9.0 KGPackage Листа : 1 x Мачка Заштитна Collar Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.2.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде благо, различни од бојата прикажани на сликите.Ве Молиме Да Се Разбере, Благодарение!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата