Masonic Shriners Автомобил Амблем Црвено & Злато Метал Авто Decal

Masonic Shriners Автомобил Амблем Црвено & Злато Метал Авто Decal

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.28
Залиха:

Автомобил амблем големина е 2.95" во дијаметар и 0.12" дебела.Направени од алуминиум.Атрактивна боја и јасни обрасци додадете неговото чувство на луксуз.Највредните поставите како подарок за Freemason и споделување на вашиот masonic пријатели.Плати во чест на блискиот Исток култура.Автомобил амблем големина е 2.95" во дијаметар и 0.12" дебела.Направени од алуминиум.Атрактивна боја и јасни обрасци додадете неговото чувство на луксуз.Највредните поставите како подарок за Freemason и споделување на вашиот masonic пријатели.Плати во чест на блискиот Исток култура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата