Паркер Hannifin 8F-SWB8L-RT-V-СС-S Серија SWB8L Серија не 'Рѓосувачки Челик 2-Начин Топката Вентил, Стакло Армирано PTFE Седиште, Fluorocarbon Гума Печат, Овална Рачка, 1/2 Женски NPT Порта

Паркер Hannifin 8F-SWB8L-RT-V-СС-S Серија SWB8L Серија не 'Рѓосувачки Челик 2-Начин Топката Вентил, Стакло Армирано

Достапно за вашата нарачка
DEN 5883.60
Залиха:

Слободен лебдечки топката дизајн обезбедува седиште носат надомест на штета.Микро-заврши топката обезбедува позитивен печат.Директно преку протокот на патот за минимален пад на притисок.Bi-directional проток.Паркер рачно, пневматски, и electrically actuated двонасочна Б Серија Топката Вентили да обезбеди брз 1/4 turn on-off контрола на течности користат во процесот и инструментација апликации.Широк избор на вентил тело, седиште и печат материјали обезбеди широк спектар на притисоци и температури во која вентил може да се користи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата