Еластичен Најдобри Реални-Cọndom-Дебел-Дебелина-Подобрувач-Enlarger-Extender-Sleeve 8.8 инчен h121837

Еластичен Најдобри Реални-Cọndom-Дебел-Дебелина-Подобрувач-Enlarger-Extender-Sleeve 8.8 инчен h121837

Достапно за вашата нарачка
DEN 1948.80
Залиха:

Додадете неверојатни 2 инчи во должина, правење на вашиот pennis подолг и подебел.Функција : Текстури и вените ви даде повеќе мускулна стимулација.Производот е целосно водоотпорен, и исто така можете да се применуваат лубрикант за да се бори против себе, мулти-функционални асистент масажа.Дискретна ПОСТ. 100% задоволството на гарантира.Ако ви требаат повеќе изненадување производи, ве молиме да појдете на нашата продавница.добредојдовте на нашата продавница!Нашата цел е вашето задоволство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви благодариме!Материјалите кои се користат се меки и нежни, и се чувствуваат вистински.На свиленкаста текстура не е лесно да попуштат и е лесно да се чисти.Лесно да се работи, може да уживате во себе.Материјал : TPE Водоотпорен : да Тежина : 42 грама Овој производ е за лична употреба.За вашето здравје, тоа е препорачливо да не се меша со другите. ◆◆Најслатко и softest интимност носи најмногу автентична убавина ◆◆Може да се користи повеќе пати, ве молиме чиста и сува по секоја употреба.Нека ти се чувствуваат вистината на Sykes.Тајната пакување : никој не знае што таа ги содржи, тоа ќе бидат испратени до вас со дискретна пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата