Tweezees Прецизност Црна Нерѓосувачки Челик Пинцети | Професионални Коса Совет & Splinter Совет Tweezer За Веѓите | Екстра Остра Коса Отстранување Алатка | За Веѓа Обликувањето

Tweezees Прецизност Црна Нерѓосувачки Челик Пинцети | Професионални Коса Совет & Splinter Совет Tweezer За Веѓите

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ДОДЕКА ДОТУРОТ МИНАТАТА!ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ : Ултра остри и прецизни нерѓосувачки челик помош на пинцета.Тие се произведени во објект што го прави хируршки инструменти и се со највисок квалитет алатки на располагање.SPLINTER СОВЕТ : Овие пинцети се совршени за splinter отстранување, ingrown коса ракување и други деликатни алчни задачи.Исто така, ќе најдете овие пинцети се совршени за вашата прва помош комплет.Лесно ги отстранува дрво splinters или стакло slivers!Овие игла носот пинцети се совршени за мажите и жените.ЧУДНИ СОВЕТ : Овие пинцети се најдобро за отстранување на влакна.Може да се справи со најтешките работни места на многу мали коса или дебели, груба коса.Одлична за употреба во меѓу веѓата восоци или за скитници коса, удирање!Одлично за веѓите, тврдоглав коса pluckers и двете адвокатско и женска чешлање.ПРЕЦИЗНО : На врвот на секоја коса и укажа совет tweezer е страна, наострен за прецизна употреба.Тие се исто така погодни за експерт eyelash продолжување на пријавата и другите женска козметички потреби.ГАРАНЦИЈА : Ние сме многу сигурни во нашите производи и понуди 100% Гаранција за квалитет.Ова значи дека вашата нарачка е заштитена од и поткрепени со Bardeau Essentials.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата