AmScope PA20X-INF 20X Бесконечност План Микроскоп Цел

AmScope PA20X-INF 20X Бесконечност План Микроскоп Цел

Достапно за вашата нарачка
DEN 4943.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овој нов 20 X бесконечност План Achromatic микроскоп цел леќа се вклопува заеднички големина (DIN/JIS стандард) соединение микроскопа.План Achromatic Корекции.Зголемување : 20 X.NA : 0.40. Цевка Должина : Бесконечност-поправена.Ова е сосема нов 20 X Бесконечност План Achromatic микроскоп цел леќа.Тоа е Меѓународен DIN/JIS леќа.Тоа се вклопува заеднички големина (DIN/JIS стандард) соединение / биолошки микроскопа.Ние, исто така, имаат 4 X, 10 X, 40 X и 100 X План цел леќи на располагање.Дајте му на вашиот микроскоп поттик со поголема моќ & јасност на дел од трошоците.Вашето задоволство е загарантирана или вашите пари назад.Карактеристики & Спецификации : - План Achromatic Корекции - Зголемување : 20 X - NA : 0.40 - Цевка Должина : Бесконечност-поправена - Корица Стакло Дебелина : 0.17 mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата