Flyshop 20mm SCS20UU Алуминиумски Блок Линеарно Движење Имајќи Слајд Единици за Линеарни Водич Железнички 4PCS

Flyshop 20mm SCS20UU Алуминиумски Блок Линеарно Движење Имајќи Слајд Единици за Линеарни Водич Железнички 4PCS

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.28
Залиха:

Вратило дијаметар : 20mm; Модел : SCS20 UU.Направен од Алуминиум материјал.Работа со SCS серија линеарна шини.Непречено движење,ниско ниво на триење,со високи перформанси и долг живот.Пакетот вклучува : 4 x Линеарна Топката Имајќи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата