На Повик Parfum Масло Rollerball

На Повик Parfum Масло Rollerball

Достапно за вашата нарачка
DEN 1176.00
Залиха:

РУМ.ВАНИЛА.БОГАТИТЕ.ТОПЛО.СЛАТКА.Се чувствува како знаејќи вашата зошто.Мириса богат темен рум со ванила грав, карамел млеко и топло слатка база на ѕвонење.Се тркалаат на вашиот пулс поени и мирис неверојатно како маслата се развива на вашата кожа во текот на денот.Содржи 10ml на концентрирани Parfum Масло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата