Карпести Планински Пресврт 953COGST Навој месо тело, Кобалт, 135 Степен Сплит Точка, Г Писмо, Големина, 9/16 Севкупната Должина (Пакување од 100)

Карпести Планински Пресврт 953COGST Навој месо тело, Кобалт, 135 Степен Сплит Точка, Г Писмо, Големина, 9/16 Севкупната

Достапно за вашата нарачка
DEN 11645.04
Залиха:

Супериорен црвено цврстина за висока температура апликации.Помалку крајот оптоварување на притисок бара.Сплит Точка продира во контакт и го спречува "шетаат" од малку.Изградена на NAS 965. Карпести Планински Пресврт 953 COGST Навој месо тело, Кобалт, 135° Сплит Точка е за користење на Челик (низок и среден јаглерод), Легиран Челик, Нерѓосувачки Челик, и Сила Легури.Тврда површина со висок подмачкување Индустриски Одделение NAS Кобалт Челик (HSCO).G Писмо, Големина, 0.261 , 9/16" Целокупната Должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата