BAISRKE Галакси S20 FE Случај, Сјајна Розово Злато Геометриски Мермер Случај Хибридни Хард Пластични Назад Мека Јасно Сјајот TPU Работ Браник Капка Shockproof Заштитна Маска з?

BAISRKE Галакси S20 FE Случај, Сјајна Розово Злато Геометриски Мермер Случај Хибридни Хард Пластични Назад Мека

Достапно за вашата нарачка
DEN 218.16
Залиха:

[Прецизно Одговара] Специјално Компатибилен со i Compatible со Samsung Galaxy S20 FE 5 G / Галакси S20 Фан Издание / Samsung Галакси S20 Лајт(2020 Порака).Направени со Браници изградена на шок-абсорбента TPE материјали Интегрирани со солиден јасно КОМПЈУТЕР назад, да Обезбеди Тешки Заштита.Браници сите околу себе, со TPU материјал Shockproof воздушни Перници во 4 аглите внатре, да ги задржи на i Phone безбедни од секој агол, капки.Воскресна усни лифт камера и пред екран исклучување на рамна површина, дури и намалувањето надолу.Прецизни cutouts се обезбеди лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници, камера и други отвори.Исто така компатибилна со безжични полнење.Прецизни cutouts за брз и лесен пристап до пристаништата,еколошки TPU материјал се обезбеди нови копчето дизајн со тактилни се чувствуваат.Материјал : На случај е направен од Флексибилни Термопластични Полиуретан (TPU) и IMD (Во Калап-Декорација) Технологија.Направи Print Живописни и Никогаш нема да Згаснат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата