figatia Две фази Tabletop Tripod Преносни Лесни Фотографија Додатоци

figatia Две фази Tabletop Tripod Преносни Лесни Фотографија Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 1116.00
Залиха:

Фати Прекрасни Моменти : Лесно се префрлате помеѓу tripod, справи и selfie стап режим за да добиете прекрасни слики.На проширување, двете-позиција нозе може да бидат затворени за да се формира зафат се справи со максимална висина на 4.53 за рачни стабилност кога weblogging.Ова Два-Фаза Камера Vlog Tripod е компактен и разновиден tabletop tripod погодни за употреба со камери, паметни телефони и други уреди тежина до 6 lb.Прилагодливи Височини : 2 фаза на корекција, 109cm/42.9 во 152cm/58.9 во; Max оптоварување од 1,5 кг.Компактен облик фабрика и флексибилност се добро прилагодени за tabletop употреба, videoconferencing, и креирање на онлајн видео содржини.Опис : - Ова Два-Фаза Камера Vlog Tripod е компактен и разновиден tabletop tripod погодни за употреба со камери, паметни телефони и други уреди тежина до 6 lb. - На проширување, двете-позиција нозе може да бидат затворени за да се формира зафат се справи со максимална висина на 4.53 за рачни стабилност кога weblogging. - Компактен облик фабрика и флексибилност се добро прилагодени за tabletop употреба, videoconferencing, и креирање на онлајн видео содржини - Прилагодлив Височини : 2 фаза на корекција, 109cm/42.9 во 152cm/58.9 во; Max оптоварување 1.5 kg - Фати Прекрасни Моменти : Лесно се префрлате помеѓу tripod, справи и selfie се држи на чекање за да се добие прекрасен pictures Specification : - Товарот : 2-5kg - Size : 12.5 x 3cm/4.9 x 1.1 инчен - Тежина : 0.092 (kg) - Материјал : Гума - Максимум Работна Висина : 4.53 инчен / 11.5 cm Package Вклучува : 1 парче Десктоп коњ.

Кон својствата

- Load bearing:
2-5kg
- Size:
12.5 x 3cm/4.9 x 1.1inch
- Weight:
0.092 (kg)
- Material:
Rubber
- Maximum Working Height:
4.53inch / 11.5 cm
Package Includes:
1 piece Desktop horse :

Најдобри предлози во категоријата